• ФОП Тишинський Сергій Володимирович
ВТ-СБ: 9:00-16:00
ВС-ПН: вихідний

У кошику порожньо!

Дезінфіціруемая пилка для нігтів 100/180 бумер CANNI

Дезінфіціруемая пилка для нігтів 100/180 бумер CANNI 09914
15 18 18 грн.
22 грн.
Ви зекономите: 4 грн. (-18%)
Виробник: CANNI Professional
Наявність: 15
Модель: 09914
Знижки постійним клієнтам!
Гарантія якості всіх товарів магазину!
Безкоштовна доставка товарів від 500грн!

Дезінфіціруемая пилка бумер 100/180 CANNI для багаторазового застосування

Що вельми зручно і безпечно з точки зору гігієни. Дуже добре підходить для професійного манікюру і педикюру, коли після кожного клієнта пилка дезінфікується і ризик інфекційного зараження зводиться до нуля.

Дезінфіціруемая пилка може оброблятися різними способами:

  • піддаватися механічному очищенню;
  • промиватися проточною водою будь-якої температури;
  • постояти в дезінфікуючих розчинах і зберігати в УФ - стерилізаторі.

Проводити дезінфекцію поверхні манікюрного столика, ванночок для рук і ніг, а також інструменту необхідно після кожного клієнта. Для цього на робочих місцях слід мати ємність з робочими розчинами деззасобів з відповідним маркуванням.

Пилочки дезінфікують після кожного клієнта обробляють дрантям з використанням деззасобів (по режиму, передбаченому для грибкових інфекцій). При виконанні манікюру використовують одноразові або індивідуальні серветки.

В манікюрному і педикюрном кабінетах з метою профілактики захворювань, що передаються через кров, необхідно використовувати тільки стерильні інструменти. При цьому їх піддають дезинфекції. Після дезінфекції інструменти повинні зберігатися в умовах, що виключають їх вторинне зараження.

Спосіб дезінфекції

В манікюрному і педикюрном кабінетах з метою профілактики захворювань, що передаються через кров, необхідно використовувати тільки стерильні інструменти.

Використання сучасних дезінфікуючих засобів дозволяє проводити дезінфекцію і предстерилизационную очистку на одному етапі. Інструменти повністю занурюють в дезраствор на певний час, передбачене методичними вказівками, після чого промивають проточною водою. Потім пилочки повинні зберігатися в умовах, що виключають їх вторинне зараження. Для обробки рук фахівців рекомендується використовувати готові шкірні антисептики, дозволені до застосування і мають сертифікат відповідності і методичні вказівки щодо застосування.

При манікюрі важливо не тільки майстерність, а й безпеку процедури, як для клієнта, так і для майстра.

Інформація про виробника
Виробник Canni
Країна виробництва Китай
Загальна інформація
Гріт 100/180
Тип Пилочки для нігтів
Пошук
Інші назви кани/кані/cani/кані/rfyb/rfys
Немає відгуків про цей товар.
Написати відгук