• ФОП Тишинський Сергій Володимирович
ВТ-СБ: 9:00-16:00
ВС-ПН: вихідний

У кошику порожньо!

Блискітки для нігтів Tishka темно-золоті 1496

Блискітки для нігтів Tishka темно-золоті 1496 01496
6 10 10 грн.
15 грн.
Ви зекономите: 5 грн. (-33%)
Наявність: 6
Модель: 01496
Знижки постійним клієнтам!
Гарантія якості всіх товарів магазину!
Безкоштовна доставка товарів від 500грн!

Гліттер для нігтів - це набір дрібних плоских піщаних кристалів, схожих на дуже маленькі конфетті. Вони бувають різного кольору, однотонними, з блискітками або без і дуже цікаво виглядають на нігтях.

Такий вид декору є чимось середнім між посипкою і втіркой за розміром крупинок, тому і техніку можна використовувати як одну, так і другу, отримуючи при цьому абсолютно різний результат. Тут ми розглянемо варіант дизайну нігтів.

Як наносити глиттер

  • Проводимо підготовку нігтів до покриття за стандартною схемою: відсуваємо і видаляємо кутикулу, знімаємо натуральний глянець бафом і знежирюємо спеціальним засобом .
  • Покриваємо нігті базою під гель-лак і полімеризуючись в лампі.
  • Наносимо кольоровий гель-лак в два шари, кожен з яких сушимо в ультрафіолетовій лампі 2 хвилини (в led - 30 секунд).
  • Покриваємо нігті топом . На непросушених щедро посипаємо глітером. Це зручно робити лопаткою для манікюру або типсами з ніжкою над баночкою з гліттерос, щоб мінімально його розсипати. Рекомендую також попередньо покласти аркуш паперу, щоб з нього потім легко зібрати прокидається частки в баночку. Тепер відправляємо на просушку в лампу.
  • струшує частки, що не закріпилися, жорсткої щіточкою і отримуємо дуже цікавий рельєфний дизайн нігтів.

Як нанести щоб носилися довго

  • Шар топа, на який кріпиться глиттер, потрібно робити рясним, щоб частинки в ньому практично потопали і не змогли легко відокремитися.
  • При посипання варто трохи почекати - секунд 5-10, поки вони зафіксуються і «вбереться» в топ, і лише потім струшувати зайве з нігтя і відправляти на просушку.
  • Особливо уважним потрібно бути з глітером на торці. Щоб він не чіплявся за волосся і не злітав з нігтя, акуратно поправте частки на торці, прибираючи зайве і роблячи рівну лінію, таку ж щільну як на всьому нігті.
Інформація про виробника
Виробник Tishka
Країна виробництва Китай
Загальна інформація
Відтінок темно-золотий
Ефект Голографічний
Тип Гліттер для нігтів
Параметри
Вага
Немає відгуків про цей товар.
Написати відгук