• ФОП Тишинський Сергій Володимирович
ВТ-СБ: 9:00-16:00
ВС-ПН: вихідний

У кошику порожньо!

Слайдер дизайн для нігтів New Max Slider CW-116

Слайдер дизайн для нігтів New Max Slider CW-116
7 19 19 грн.
24 грн.
Ви зекономите: 5 грн. (-21%)
Виробник: TM New Max Slider
Наявність: 7
Модель: 15343
Теги: водные наклейки, водные слайдеры, наклейки на ногти, дизайн ногтей слайдер, дизайн слайдер, слайдер дизайн, слайдер дизайны, наклейки водные, наклейки слайдеры, слайдери, слайдеры, слайдер наклейки для ногтей, слайдер ногти, слайдери для ногтей, слайдери на гель лак, слайдеры для маникюра, слайдеры для ногтей, слайдеры для ногтей купить, слайдеры для ногтей на заказ, слайдеры для ногтей оптом, слайдеры и наклейки для ногтей, слайдеры купить, слайдеры на гель лак, слайдеры на ногти, водні наклейки, водні слайдери, наклейки на нігті, дизайн нігтів слайдер, дизайн слайдер, слайдер дизайн, слайдер дизайни, наклейки водні, наклейки слайдери, слайдери, слайдери, слайдер наклейки для нігтів, слайдер нігті, слайдери для нігтів, слайдери на гель лак, слайдери для манікюру, слайдери для нігтів, слайдери для нігтів купити, слайдери для нігтів на замовлення, слайдери для нігтів оптом, слайдери і наклейки для нігтів, слайдери купити, слайдери на гель лак, слайдери на нігті
Знижки постійним клієнтам!
Гарантія якості всіх товарів магазину!
Безкоштовна доставка товарів від 500грн!

Слайдер дизайн являє собою досить легкий спосіб нанесення на нігті складних фотографічних малюнків. Слайдер дизайн - це тонка еластична плівка із зображенням, нанесена на папір (папір для зручності зберігання і транспортування). Такий спосіб декорування нігтів дуже простий, але ефект неповторний. Завдяки величезній різноманітності кольорів і малюнків, за допомогою слайдер-дізайна можна створювати найрізноманітніші нейл-арти без особливих зусиль. При правильному нанесенні, такий дизайн досить стійкий.

Технологія нанесення слайдер дизайнів

  1. Нанесіть фоновий лак (світлих тонів, краще білий). Просушіть в лампі.
  2. Покрийте фініш-гелем з липким шаром, просушіть в лампі 2 хв.
  3. Виріжте необхідний малюнок.
  4. Опустіть картинку в теплу воду, на 20-30 сек. Плівка стане рухомий.
  5. Акуратно посуньте зображення з паперової основи.
  6. Прикладіть зображення на липкий шар, розташуйте його в потрібному положенні, пересуваючи плівку по нігтю. Промокніть зайву вологу серветкою.
  7. Якщо залишилися надлишки плівки, її можна видалити лезом. Залиште місце для «запечатування», у вільного краю і з боків нігтя 0,5-1 мм.
  8. Просушіть плівку в лампі 1 хв.
  9. Нанесіть тонкий шар скульптурного прозорого гелю (краще биогеля) або 2 шари базового покриття для гель-лаку. Просушіть в лампі 2-3 хв.
  10. Покрийте ніготь одним шаром фінішного гель-лаку з липким шаром.
Інформація про виробника
Виробник New Max Slider
Країна виробництва Україна
Загальна інформація
Види Водні слайдер дизайни
Зображення Фрукти/Їжа
Тип Слайдери для нігтів
Параметри
Розмір 55*70мм
Немає відгуків про цей товар.
Написати відгук