• ФОП Тишинський Сергій Володимирович
ВТ-СБ: 9:00-16:00
ВС-ПН: вихідний

У кошику порожньо!

Допоміжна рідина

На сторінці:
Сортувати:
Product filter
Країна виробництва
Фасовка
Тип
Об'єм
Виробник
Уточнити Пошук
-25%
0
7713, Знежирення та дегратація Canni 220мл з розп., , 75 грн., 2009231200058p, CANNI (Кани) Professi..
Закінчується
40 грн. 30 грн.
Допоміжна рідина

Допоміжні рідини

Допоміжні рідини для манікюру використовуються вже в кожному сучасному манікюрі. Їх нанесення є підготовчим етапом перед покриттям нігтьової пластини гель лаком. Такі засоби поділяються на кілька категорій, залежно від їх основного призначення. Розглянемо докладніше кожну групу.

  1. Рідина для зняття лаку. Перш ніж зробити манікюр, потрібно обов'язково зняти старе лакове покриття. Процедура ця має таку ж важливість, як і безпосереднє нанесення лаку або гель-лаку. Якщо використовувати неякісні інструменти і засоби, то можна пошкодити пластину і навіть кутикулу. Після чого тканини будуть досить довго відновлюватися. Вибір засобу залежить від того, як часто знімається покриття при виконанні манікюру або педикюру. Варто пам'ятати і про властивості лаку, гелю, акрилу, так як для кожного виду використовується свій кошт для зняття.
  2. Рідина для зняття гель лаку. Найкраще вибирати продукт від перевіреного виробника або продавця. Ліквідує глибоко проникає в структуру покриття і руйнують зчеплення з пластиною. Ватний тампон змочують в рідині для зняття гель лаку, після чого щільно притискають до пальця і ​​обертають фольгою. Потім руки деякий час знаходяться в теплому місці. Для цього на них одягаються рукавички, поліетиленовий пакет, або обертаються в рушник. Після чого покриття легко знімається з допомогою палички. Знімати гель потрібно у напрямку росту нігтя, тобто від основи до кончіку.Ету процедуру виконують в основному вже в домашніх умовах, так як майстра сьогодні використовують інші методи і засоби зняття гель-лаку.
  3. Ремувер для кутикули. Даний засіб застосовується з метою розм'якшення і зняття ороговілих тканин. Воно може бути у вигляді ликвида, масла, гелю. Перед нанесення матеріалу необхідно зробити ванночку для рук. Замочувати потрібно протягом 5 хвилин. Потім руки і нігті гарненько витерти і нанести Ремувер для кутикули. Потримати препарат слід пару хвилин. Після цього можна приступати до видалення ороговілих частинок шкіри. Спеціальна рідина для кутикули і для манікюру не тільки сповільнює її зростання, а й також надає шкірі еластичності, м'якості і доглянутого вигляду. В кінці манікюру потрібно обов'язково нанести спеціальне масло.
  4. Засіб для знежирення нігтів. У зв'язку з великою популярністю гель-лаків і гелевого нарощування, величезною затребуваністю користуються обезжирювачі, праймери і дегідратори. Матеріали для знежирення пластин використовуються на перших етапах обробки. Вони повністю видаляють будь-які забруднення, випаровують з нігтьової пластини зайву вологу, які можуть негативно позначитися на стійкості покриття, що наноситься. Тобто, праймери і бондери грають ключову роль в тривалості шкарпетки гель-лаку або гелевого нарощування. Вони забезпечують хороше зчеплення покриття та тканини, після чого гель або акрил краще лягати на поверхню пластини і довше тримається.
  5. Рідина для зняття нігтя. Якщо він був пошкоджений грибком і вже неможливо позбутися захворювання без видалення пластини, то в такому випадку допоможуть спеціальні препарати. Вони допоможуть безболісно зняти тканину, виключаючи таким чином хірургічне втручання.

Таким чином, рідини для лаків і для нігтів допоможуть зробити акуратний манікюр в домашніх умовах. Не обов'язково йти в салон і витрачати гроші на те, що можна зробити і самому. Щоб надати своїм рукам доглянутого і привабливого вигляду, досить лише правильно вибрати спеціальні інструменти і рідини для нігтів. Інтернет-магазин nhw.com.ua - це найкраще рішення для покупки матеріалів для манікюру. Тут величезний вибір товарів за доступними цінами, чуйний і відповідальний персонал, радий допомогти кожному клієнту.

Також у нас ви можете купити гель лаки для нігтів і матеріали для декору.